Ruby hosting

Ruby logo

Ruby

Ruby dalo světu nepřehlédnutelné projekty, jako jsou třeba Redmine nebo GitLab, ale tady přínos Ruby rozhodně nekončí. Roští by bez Ruby bylo zkrátka poloviční a pokud o nás přemýšlíte, nechte si představit, co pro vás všechno máme.

Při vytváření aplikce máte na výběr mezi dvěma verzema Ruby - 1.9 a 2.2. S aplikací můžete pracovat přes SSH a používat všechny nástroje, na které jste zvyklí, včetně rvm nebo bundler. Nebudeme vás držet zpátky ani u paměti, kterou si můžete nastavit až na 4 GB a tato paměť bude jen a jen vaše. Pro data máte připraveno až 50 GB prostoru.

Před vaší aplikací běží Nginx, k jehož konfiguraci máte kompletní přístup. Určitě budete potřebovat ukládat nějaká data a proto na vás čekají databáze PostgreSQL a MariaDB. Kód můžete spravovat přes GIT, SVN nebo HG a se správou služeb na pozadí vám pomůže supervisor. Pokud si nebudete vědět rady, podívejte se na dokumentaci, tam vše vysvětlujeme.

Váš kód dvakrát denně zálohujeme. Databáze jsou zálohovány také jednou denně. Verze Ruby můžete během života vaší aplikace libovolně měnit. A teď už se nenechte zdržovat, tlačítko pro registraci je níže a po přihlášení si všechny popsané funkce můžete vyzkoušet sami.

Technické parametry

Počet domén u aplikace
Místo pro web
Od 2 GB až do 50 GB Pokud vyhrazený prostor nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
RAM
Od 256 MB až do 4 096 MB Pokud vyhrazená paměť nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
Ruby
1.9, 2.2 Podpora vlastního rvm.
Webserver
Unicorn
Balíčkovač
bundler
Uživatelské úpravy
Nginx Můžete upravovat konfigurační soubory.
Databáze
MariaDB/MySQL, Redis, Postgresql
Cache
Memcached
Přístup na server
SSH, SFTP
Verzovací sys.
GIT, HG, SVN
Služby
CRON, Supervisord
HTTPS
Možno zakoupit přes nás nebo přidat svůj vlastní certifikát.
Zálohování
Data 1x denně, databáze 1x denně

Bezproblémově fungující gemy