PHP hosting

PHP logo

Roští a sloní aplikace napsané v PHP

PHP a Roští mají hodně společného. Oba během svého života ušly dlouhou cestu, během které dospěly jak nejlépe uměly. PHP je dnes nedílnou součástí webových serverů a tak mu Roští jde naproti. Teď možná ještě trochu váháte, ale dejte nám ještě chvilku.

Hned po vytvoření aplikace dostanete SSH přístup, ke kterému si hned nastavíte heslo. Kromě SSH tak hned můžete použít i SFTP protokol, pro bezpečné přenesení kódu na server. Vaše aplikace začne hned po nakopírování fungovat, ale tady ještě nekončíme.

Nedílnou součástí provozu libovolného kódu je hledání chyb a úprava nastavení webového serveru. Tady vám zpřístupňujeme celý soubor php.ini a kompletní konfiguraci PHP-FPM.

S řešením problémů vám pomohou logy a to jak z PHP interpretru, tak z Apache. Verzi PHP si můžete hned na začátku zvolit, aktuálně to je 5.4, 5.5, 5.6. a 7.0 Mezi verzemi můžete během života vaší aplikace přepínat.

Pro data máte připraveno až 50 GB prostoru a u náročných aplikací určitě oceníte až 4 GB RAM, která je garantovaná a je jen vaše. Se správou kódu pomůže GIT, SVN nebo HG.

Ještě musíte vědět, že váš kód je zálohovaný jednou denně, databáze také jednou. U PHP aplikace může kromě PHP kódu běžet i Node.js kód. To vám pomůže při správě statických souborů nebo s generováním CSS. A teď už vás nebudeme zdržovat, tlačítko k registraci je hned pod tímto textem.

Technické parametry

Počet domén u aplikace
Místo pro web
Od 2 GB až do 100 GB Pokud vyhrazený prostor nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
RAM
Od 256 MB až do 8 192 MB Pokud vyhrazená paměť nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
PHP
7.x, 8.x (žádný memory_limit a max_execution_time)
Webserver
Nginx
Uživatelské úpravy
Je uživatelsky dostupná konfigurace PHP-FPM i Nginxu.
Balíčkovač
Composer
Databáze
MariaDB/MySQL, Postgresql, Redis
Cache
APC, Memcached
Přístup na server
SSH, SFTP
Verzovací sys.
GIT, HG, SVN
Služby
CRON, Supervisord
HTTPS
Možno zakoupit přes nás nebo přidat svůj vlastní certifikát.
Zálohování
Data 1x denně, databáze 1x denně

Bezproblémově běžící aplikace

Chci PHP na Roští vyzkoušet