Python hosting

Python logo

Roští a hadí aplikace v Pythonu

Python umí vývojáře chytit a už nepustit. Něco o tom víme, téměř celé Roští je napsané v Pythonu a Djangu 1.8. Víme tedy, co taková pythoní aplikace potřebuje a můžeme vám garantovat, že u nás to také dostane. Roští je založené na Docker kontejnerech, což pro Python přináší spoustu výhod popsaných dále.

Do kontejneru se připojíte pomocí SSH a hned máte připravené virtuální prostředí s verzí Pythonu, kterou jste vybrali během vytváření aplikace. Ihned můžete pomocí GITu či SVN stáhnout váš zdrojový kód, k čemuž vám pomůže třeba možnost vygenerovat si SSH deploy klíče. V připraveném prostředí už na vás čeká pip a také Gunicorn, který je nakonfigurován v supervisoru. Prostředí obsahuje i ukázkovou aplikaci, takže hned ze začátku vidíte, že všechno funguje.

Po stažení vašeho kódu můžete doinstalovat závislosti a po malé úpravě nastavení supervisoru, který nasměrujete do správného souboru s WSGI serverem, je vaše aplikace připravena. Například Django si umí vše připravit samo a stačí nastavit cestu k modulu wsgi.py. Se vším vám pomůže naše dokumentace.

A to je vše, po nasměrování domény podle instrukcí z administrace začne váš web fungovat. Určite vás bude ještě zajímat, že každý den zálohujeme vaše data jednou a databáze se zálohují také jednou. Na Roští podporujeme několik verzí Pythonu včetně 2.7 a 3.4 a dokážeme kombinovat i některé technologie jako třeba Python + Node.js.

Technické parametry

Počet domén u aplikace
Místo pro web
Od 2 GB až do 50 GB Pokud vyhrazený prostor nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
RAM
Od 256 MB až do 4 096 MB Pokud vyhrazená paměť nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
Python
2.7, 3.4 Podpora vlastního virtualenv.
Webserver
Gunicorn
Uživatelské úpravy
Nginx Můžete upravovat konfigurační soubory.
Balíčkovač
pip
Databáze
Postgresql, Redis, MariaDB/MySQL
Cache
Memcached
Přístup na server
SSH, SFTP
Verzovací sys.
GIT, HG, SVN
Služby
CRON, Supervisord
Emaily
SMTP, POP/IMAP
HTTPS
Možno zakoupit přes nás nebo přidat svůj vlastní certifikát.
Zálohování
Data 1x denně, databáze 1x denně

Bezproblémově fungující moduly