Python hosting

Python logo

Roští a hadí aplikace v Pythonu

Python umí vývojáře chytit a už nepustit. Něco o tom víme, téměř celé Roští je napsané v Pythonu a Djangu 1.8. Víme tedy, co taková pythoní aplikace potřebuje a můžeme vám garantovat, že u nás to také dostane. Roští je založené na Docker kontejnerech, což pro Python přináší spoustu výhod popsaných dále.

Do kontejneru se připojíte pomocí SSH a hned máte připravené virtuální prostředí s verzí Pythonu, kterou jste vybrali během vytváření aplikace. Ihned můžete pomocí GITu či SVN stáhnout váš zdrojový kód, k čemuž vám pomůže třeba možnost vygenerovat si SSH deploy klíče. V připraveném prostředí už na vás čeká pip a také Gunicorn, který je nakonfigurován v supervisoru. Prostředí obsahuje i ukázkovou aplikaci, takže hned ze začátku vidíte, že všechno funguje.

Po stažení vašeho kódu můžete doinstalovat závislosti a po malé úpravě nastavení supervisoru, který nasměrujete do správného souboru s WSGI serverem, je vaše aplikace připravena. Například Django si umí vše připravit samo a stačí nastavit cestu k modulu wsgi.py. Se vším vám pomůže naše dokumentace.

A to je vše, po nasměrování domény podle instrukcí z administrace začne váš web fungovat. Určite vás bude ještě zajímat, že každý den zálohujeme vaše data jednou a databáze se zálohují také jednou. Na Roští podporujeme několik verzí Pythonu včetně 2.7 a 3.4 a dokážeme kombinovat i některé technologie jako třeba Python + Node.js.

Technické parametry

Počet domén u aplikace
Místo pro web
Od 2 GB až do 50 GB Pokud vyhrazený prostor nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
RAM
Od 256 MB až do 4 096 MB Pokud vyhrazená paměť nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
Python
3.x Podpora vlastního virtualenv.
Webserver
Gunicorn
Uživatelské úpravy
Nginx Můžete upravovat konfigurační soubory.
Balíčkovač
pip
Databáze
Postgresql, Redis, MariaDB/MySQL
Cache
Memcached
Přístup na server
SSH, SFTP
Verzovací sys.
GIT, HG, SVN
Služby
CRON, Supervisord
HTTPS
Možno zakoupit přes nás nebo přidat svůj vlastní certifikát.
Zálohování
Data 1x denně, databáze 1x denně

Bezproblémově fungující moduly