Node.js hosting

Node.js logo

Roští a sextagon z Node.js

Vítejte vývojáři JavaScriptu, jsme rádi, že vás tu máme. Určitě vás zajímá, co Roští umí právě s tou vaší technologií. S něčím jste se už určitě setkali, něco pro vás bude nové. Předně musíme říci, že podporujeme několik verzí Node.js a další můžeme přidat na požadání. V současné době to je 0.10 a 0.12.

Při vytváření aplikace můžete nastavit až 4 GB paměti a 50 GB diskového prostoru. Obojí budete mít garantované. Během života vaší aplikace je pak možné snadno měnit verze Node.js podle potřeb vašeho kódu. K aplikaci se můžete připojit pomocí SSH, ale také přes SFTP nebo FTP.

Po připojení na vás čeká připravené prostředí a známý správce balíčků npm. V adresáři ~/app najdete také ukázkovou aplikaci, přes kterou si můžete celé prostředí osahat. Správa běžící aplikace se provádí přes supervisora, což je pro vás možná nové, ale nebojte se, pomůže vám naše dokumentace.

Nebojte se u nás provozovat třeba realtime služby. Sice je vaše aplikace schovaná za load balancerem, ale ten si poradí i s websockety. Nemusíte se tedy bát napsat třeba nějakou online hru nebo doplnit vaši službu o realtime chat.

Roští vám pomůže při správě vašeho kódu pomocí GITu, SVN nebo HG. S SSH přístupem se vám bude zase dobře ladit a určitě pomůže i přístup ke všem logům. Pokud se dostanete do úzkých při ukládání dat, cestu ven vám ukáže Redis nebo Memcached, ale v administraci na váš čekají klasické databáze PostgreSQL a MariaDB.

Až kód nasadíte a vše pojede, my vám ho budeme jednou denně zálohovat, databázi také jednou denně. Takže se u nás nebojte, jestli si někdo s vaší aplikací poradí, tak jsme to my.

Technické parametry

Počet domén u aplikace
Místo pro web
Od 2 GB až do 50 GB Pokud vyhrazený prostor nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
RAM
Od 256 MB až do 4 096 MB Pokud vyhrazená paměť nestačí, kontaktujte nás a vyřešíme to individuálně.
Node.js
Od verze 12.xx.xx po nejnovější
Balíčkovač
npm
Databáze
Redis, MariaDB/MySQL, Postgresql
Cache
Memcached
Přístup na server
SSH, SFTP
Verzovací sys.
GIT, HG, SVN
Služby
CRON, Supervisord
HTTPS
Možno zakoupit přes nás nebo přidat svůj vlastní certifikát.
Zálohování
Data 1x denně, databáze 1x denně

Bezproblémově fungující moduly